.

.

Злато Црна, Сива Gunmetal Кафе Браун Црвена Сина Пурпурна Rimless Флексибилни Оптички Eyeglass Рамки Eyewear Очила RX-можност

Злато Црна, Сива Gunmetal Кафе Браун Црвена Сина Пурпурна Rimless Флексибилни Оптички Eyeglass Рамки Eyewear

DEN 561.00 DEN 623.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Материјал : Алуминиум Модел : 638 Пол : Унисекс Боја : 8 бои Состојба : Нова Големина : 50mm/1.97 инчен Мост : 20 mm/0.79 инчен
Храмот : 138mm/5.43 инчен Висина : 27mm/1.06 инчен Ширина : 128mm/5.04 инчен
Rimless рамка со флексибилни храмови,Ацетат слој на крајот на храмови , најновата мода и дизајн, многу мала тежина .Врвен квалитет .Врвот се погледне !
1.Зачувам; (VISA, Master card и други кредитна картичка) 2.Банкарски трансфер;
3.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Зачувам Плаќање е објавен само на добавувачи откако ќе се потврди испорака. Зачувам е слободен и лесен за употреба. Приоритетни !!!
Нашите производи се проверува и пакувани во добра состојба.Доколку ставката што сте ја примиле е неисправен ИЛИ Понекогаш нештата едноставно не одговара на начинот на кој ви се допаѓа, ве молиме испратете ни e-mail во рок од 30 дена. Ние ќе се врати на целосна исплата до вас брзо по идентификуваат дефект.
Ние сме посветени на вашето задоволство по купувањето.Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин ве молиме да ни даде можност да се обиде и да се направи тоа право пред да замине повратни информации
Ве молиме бидете сигурни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со оваа точка!!!

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
638
Бренд Име:
AGSTUM
is_customized:
Yes

Избор на купувачот