.

.

TR90 Голема Eyeglass Рамки Рецепт Оптички Очила мала тежина 53mm објективот на висина на модата Голема frame2992

TR90 Голема Eyeglass Рамки Рецепт Оптички Очила мала тежина 53mm објективот на висина на модата Голема frame2992

DEN 1056.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Забелешка : ова е само рамка со демо леќа, ако сакате да се стави вашите рецепт на оваа рамка, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно со оваа рамка, може да се обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, сите наши леќи да ја видите на овој линк : Како да се нареди целосна очила?
1.Изберете рамка - " Додади во Кошничка "
2.Изберете една lense - " Додади во Кошничка "
3.Приказ на вашата Шопинг Кошничка - " КАСАТА "
Составување на Примерокот (стави на поларизирани леќи со myopia во рамката за вашиот референца) :

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Бренд Име:
langford
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Рамка Материјал:
Ацетат

Избор на купувачот