.

.

SHAUNA Прекумерно Жените Cat Eye Glasses Рамка Мода Нокти Декорација Дами Јасно Леќа Очила UV400

SHAUNA Прекумерно Жените Cat Eye Glasses Рамка Мода Нокти Декорација Дами Јасно Леќа Очила UV400

DEN 382.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на околу 2-5 работни дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и на купувачите се одговорни за царински давачки. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги.Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Негативни повратни информации, ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Сите производи во нашата продавница може да се меша! Секое Барање, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви Благодариме повторно!!!

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SH5171
Бренд Име:
SHAUNA
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа:
Доаѓаат со не-моќ демо леќа
За Родови/Возрасти:
Мажи & Жени Момчиња & Девојки Младите Мажи & Жени Masculino Feminino

Избор на купувачот