.

.

EV Прекрасна Оптички Половина-rim Студентите Далекувидост Myopia Титаниум Ultralight Мулти Бои TR90 Безбедно Деца очила EV0994

EV Прекрасна Оптички Половина-rim Студентите Далекувидост Myopia Титаниум Ultralight Мулти Бои TR90 Безбедно

DEN 813.12

Износ
Во форма достапна за нарачката


За : Читање гледа пишување учење и играње
Сезона : Пролет лето есен зима
До 2015 EV Прекрасна Оптички Половина-rim Студентите Далекувидост Myopia Титаниум Ultralight Мулти Бои TR90 Безбедно Деца очила EV0994
Црна
Пинк
Сина
Бела
Како да се цел рецепт очила?
1. Одберете рамка во нашата продавница.
2. Контактирајте со нас, и испратите вашиот рецепт.
3. Изберете леќи врз основа на вашиот рецепт. Ве молиме да се консултирате со нас, ако не знаат како да го одберете.
4. Закажете на двете рамка и леќа, и да се направи исплата.
5. Чекање за добивање на пакет
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме обрнете внимание на вашата нарачка по донесување на плаќање. Ние ќе ве контактираме доколку постои било каков проблем за време на процесирање на нарачката

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Титаниум
Број На Модел На:
EV0994
Бренд Име:
EV
Eyewear Додатоци:
Рамки
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Производот Категорија:
Децата се огледало
Материјал:
титаниум рамка
Спецификации:
47-16-130
Стил:
Удобност
рамка боја:
црна,розова,бела,сина
Тип:
Обичен огледало
Употреба:
Студентот оптички myopia очила рамка

Избор на купувачот