.

.

eye glasses рамки Дијамант сечење на работ жена на квалитетот титаниум спектакл наочари рамки жените украси оптички очила

eye glasses рамки Дијамант сечење на работ жена на квалитетот титаниум спектакл наочари рамки жените украси оптички

DEN 3829.00 DEN 7507.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизајн концепт на насочување на доктрината. 3 Исклучителна кристал дијамант, господар на мелење, исклучително врежан. 4 Врвен дијамант сечење на рабови.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .5%
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0. 2 сечење На површината блескавата и проѕирен, сјајна шармантна, рефракција на светлината во секој агол, нема да влијае на визија.7%
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.7%
Плаќање :
· ние го прифаќаме методи за плаќање : со Кредитна картичка;
· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.Допир е како нежна како жад.купувачи couldusing на следење на број е предвидено да се следи парцели онлајн со цел да се makesure парцела трансфер статус и организира најдобро време за подигање orreceive.
· Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, дофат на повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.0%
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.
· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, нормално тоа maytakes до 20 работни дена.4%
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.
НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА ИМ СЛУЖИ НА НАЈДОБРИТЕ!
Процесот на производство на дијаманти сечење на работ очила : 1 уникатната леќа сечење процес, приказ на боја на тендер и чиста, Различни рабовите на овална.

Главните својства

Бренд Име:
SCOBER
Рамка Материјал:
Титаниум
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
106
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки

Избор на купувачот