.

.

BCLEAR Половина rim жените полу-rimless очила метални оптички рамка флексибилни TR храмот овална рамки прекрасен цвет eyewear 1898 година

BCLEAR Половина rim жените полу-rimless очила метални оптички рамка флексибилни TR храмот овална рамки прекрасен

DEN 640.00 DEN 1103.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Производот Се Покаже
Модел Бр. Материјал Рамка ширина Мост со ширина Леќа ширина Леќа висина Храмот должина 1898 година Легура 135mm 18mm 52mm 26mm 135mm
Нашиот Магацин
Фабриката За Директна ПродажбаЕвтини Цена

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BCLEAR
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1898 година
Употреба:
За Myopia и Читање
Функција:
Моден
Леќа Ширина:
52mm
Леќа Висина:
26mm
Рамка Ширина:
135mm

Избор на купувачот