.

.

Eyeglass Рамки Гроздобер Мажи Жени Дизајнер Eyewear Рамка Оптички Eye Glasses Рамка може да натпревар photochromic леќи 609G

Eyeglass Рамки Гроздобер Мажи Жени Дизајнер Eyewear Рамка Оптички Eye Glasses Рамка може да натпревар photochromic

DEN 479.00 DEN 684.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Но цени се само големопродажната цена на исто ниво производи. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние не бродот стоки неделите!
Ние не бродот стоката во текот на Кинески Правни Празници, но ние ќе ви ја испратиме стоката многу наскоро по празниците.
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 5-9 работни дена за вашата пратка да пристигнат. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Ако сакате да испратите Кина Пост Воздух Mail, нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Carmim
Број На Модел На:
609G
Рамка Материјал:
Ацетат
Големина:
49-21-140
Зглоб:
пролет зглоб
Храмот Материјал:
Ацетат
рамка боја:
Црно / Сино / Деми
храмот боја:
Деми / Црна/Bown

Избор на купувачот