.

.

слатководни бисер бели близина круг и abalone школка монета ѓердан хривнија 20inch FPPJ трговија на големо и монистра природата

слатководни бисер бели близина круг и abalone школка монета ѓердан хривнија 20inch FPPJ трговија на големо и

DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


материјал : слатководни бисер и abalone школка
облик : во близина круг и монета
боја : бела и зелена
големина : 8-9mm и 10mmcoin
должина : 20inch 8inch
природата слатководни бисер ,неговата близина круг ,и лицето има некои природата на самото место и раст вени ,ве молиме да забележите ! sometims можеби не сите се исти како се покаже слика ѓердан !
За Превозот :
1. Ви благодарам многу за изборот на FPPJ Накит. Сите пакетот ќе биде испрати што е можно побрзо.
2. Ако сакате да се добие пакет побрзо, ние може да го испрати до вас од страна на DHL, EMS, но треба плати дополнителни превозот надомест.
можете да изберете многу превозот начин ,но кина пост воздух mail својата бесплатно !
За Враќање :
Ние обезбеди 15 дена се Врати Услуга

Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзитот, ако наидат на квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, тогаш ние ќе испрати нов производ или ви надомести за плаќање.
За било која причина не сте задоволни со вашето барање, контактирајте ме. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може за да ги реши сите прашања може да имате.
За Повратни Информации :
Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да потроши една минута за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации.

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Лице
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Бренд Име:
FPPJ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Главниот Камен:
бисер
is_customized:
Yes
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ

Избор на купувачот