.

.

зачудувачки голем 12mm барок црна јужна морска школка бисер ѓердани ААА стил парична Казна Благородна вистински Природен бесплатен превозот

зачудувачки голем 12mm барок црна јужна морска школка бисер ѓердани ААА стил парична Казна Благородна вистински

DEN 866.00 DEN 911.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
По Услуга
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас. ве молиме да видите на мојот друг објект!
повратни информации :
Поради висока јачина на звук во повратни информации, нашиот систем е дизајниран за да се остави позитивен фидбек за вас откако добивме позитивен фидбек. Се надеваме дека ќе соработуваме со вас и во иднина. Нашите merchandises се со висок квалитет и нашата компанија е секогаш да се смета како сигурен и одговорен еден од нашите клиенти. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро.

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
влакно
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Pendant Големина:
12m
Бренд Име:
LUKENI
Материјал:
Школка
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ААА

Избор на купувачот