.

.

23G Висок квалитет Pinhead за Издавање Машина Шприц игли Метал Pinhead лепак издавање игла

23G Висок квалитет Pinhead за Издавање Машина Шприц игли Метал Pinhead лепак издавање игла

DEN 364.00 DEN 383.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена.63 mm сина
25 G 0.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила.20 mm Розова
19 G 0.01 mm, Сите челични цевки користење на уникатни технологија, брус-бесплатно обработка, внатре и надвор ѕидни полирани челични цевки крајот chamfering за да се осигура точноста на течни надвор, да се стави крај на цртеж, На двоен хеликс заклучување со pin на носителот и голем дел од ротирачки дизајн, не само со посигурно и полесно да се размонтираат (според барањата на клиентот во на лактот игла). Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот.60 mm транспарентен
18 G 0.51 mm портокал
27 G 0. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн.
Супер евтини фармацевт бајонет игла / игла (спецификации)
Пластични седишта прецизност издавање млазницата се Seiko систем, внатрешен дијаметар на грешка е апсолутно не повеќе од 0.

Главните својства

Тип:
Epoxies
Број На Модел На:
VC-A7345
is_customized:
Yes

Избор на купувачот