.

.

200pcs/многу 22gauge 1/2inch Епоксидна Прецизност Тапи Игли Раздавам Совети ,Лепак Издавање Игла Совети

200pcs/многу 22gauge 1/2inch Епоксидна Прецизност Тапи Игли Раздавам Совети ,Лепак Издавање Игла Совети

DEN 766.08

Износ
Во форма достапна за нарачката


22gauge Епоксидна Прецизност Тапи Игли Раздавам Совети
Тоа карактеристики брус-слободна,полиран,тапи од не ' рѓосувачки челик канила со полипропилен двоен хеликс луер заклучи центар за безбедна одговара за барел резервоарот. Тоа е designedly компатибилен со EFD, Nordson, Techon, PVA издавање Системи,служеше како надлежен замена компонента. Спецификација Табела на Спецификација за Уметноста нема. Центар Боја Лумен Надворешни Кол Должина 14 мерач ZY114050 Маслиново 1.55 mm 1.84 mm Канила должина : 1/2inch
вкупна должина : 30мм 15 мерач ZY115050 Килибар 1.37 mm 1.81 mm 16 мерач ZY116050 Сива 1.32 mm 1.6 mm 18 мерач ZY118050 Зелена 0.84 mm 1.26 mm 20 мерач ZY120050 Розова 0.6 mm 0.9 милиметри 21 мерач ZY121050 Пурпурна 0.51 mm 0.8 mm 22 мерач ZY122050 Сина 0.41 mm 0.7 mm 23 мерач ZY123050 Портокал 0.34 mm 0.62 25 mm колосек ZY125050 Црвено 0.25 mm 0.5 mm 27 мерач ZY127050 Јасно 0.21 mm 0.4 mm 30 мерач ZY130050 Виолетова 0.16 mm 0.31 32 mm колосек ZY132050 Жолта 0.11 mm 0.23 34 mm колосек ZY134050 Синозелена 0.06 mm 0.19 mm

Главните својства

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ZY122050

Избор на купувачот