.

.

брза продажба 10PCS/Многу 50МЛ LOCA УВ Лепак шприцеви со клипот (не вклучувајќи го лепак) произведено во Кина

брза продажба 10PCS/Многу 50МЛ LOCA УВ Лепак шприцеви со клипот (не вклучувајќи го лепак) произведено во

DEN 908.00 DEN 955.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба.Детали 10pcs X издавање лепак шприцеви Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети, Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување.

Главните својства

Тип:
Epoxies
Број На Модел На:
VC-A1121
is_customized:
Yes

Избор на купувачот