.

.

0.5 (инчен) 500pcs Пред-свиткана Фармацевт Совети / Протокот Совети / 45 степен свиткана Нерѓосувачки Челик течни издавање игли за продажба

0.5 (инчен) 500pcs Пред-свиткана Фармацевт Совети / Протокот Совети / 45 степен свиткана Нерѓосувачки Челик течни

DEN 1960.00 DEN 2063.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн. Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество.

Главните својства

Тип:
Epoxies
Број На Модел На:
VC-PDN-180500B45MIX
is_customized:
Yes

Избор на купувачот