.

.

20pcs стандард шприц женски конектор/ лепак издавање игла совети/ издавање цевка конектор

20pcs стандард шприц женски конектор/ лепак издавање игла совети/ издавање цевка конектор

DEN 906.00 DEN 953.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место.
стандард шприц женски конектор x 20pcs
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies.

Главните својства

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VC-A271

Избор на купувачот