.

.

22G Сина 0.5цевки, 45degree наведнуваат ТЕ Премиер Свиткана Издавање Совети Тапи Крајот од не' Рѓосувачки Челик Издавање Совети

22G Сина 0.5цевки, 45degree наведнуваат ТЕ Премиер Свиткана Издавање Совети Тапи Крајот од не' Рѓосувачки Челик

DEN 456.00 DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество. Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1.

Главните својства

Тип:
Epoxies
Број На Модел На:
VC-PDN-220500B45
is_customized:
Yes

Избор на купувачот