.

.

18G 10мм игла четка двоен завртка тема игли EFD мека четка игла рамен устата / круг устата издавање игла

18G 10мм игла четка двоен завртка тема игли EFD мека четка игла рамен устата / круг устата издавање игла

DEN 2141.00 DEN 2253.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена. Може да се постави во завртка шприц погоре. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции.
Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури.

Главните својства

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VC-A8868

Избор на купувачот