.

.

10CC Прирачник Лепак-Издавање Шприц Апликатори за прецизно издавање пасти, пломби и epoxies

10CC Прирачник Лепак-Издавање Шприц Апликатори за прецизно издавање пасти, пломби и epoxies

DEN 960.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

10 CC Прирачник Лепак-Издавање Шприц Апликатори за прецизно издавање пасти, пломби и epoxies
Одлично за лемење паста издавање, лепила и супер лепила, инкџет кертриџ refilling, хоби и занаети.Компатибилен со сите стандардни disposible игли и совети. Не се стерилни. Не се за медицинска употреба За индустриска употреба. Корисникот не презема сета одговорност
"Совети капи и игли( Оди да купи Совети & Капи) , ако е потребно, се нареди посебно"
"50cc апликатори maximumly може да содржи колку што 60cc"
"3cc/ml Прирачник Луер Заклучување - Пакување од 100 ;
5cc/ml Прирачник Луер Заклучување - Пакување од 100;
10cc/ml Прирачник Луер Lock - за Пакување од 50;
20cc/ml Прирачник Луер Lock - за Пакување од 50;
30cc/ml Прирачник Луер Lock - за Пакување од 50;
60cc или 50cc Прирачник Луер Lock - за Пакување од 25;
100cc/ml Прирачник Луер Заклучување - Пакет на 12 "
Прирачник за Издавање applicators имаат луер заклучување на фасонски делови кои се прифати нашата комплетна палета на издавање игли и совети . Секој апликатори се состои од полипропилен барел, Клипот и клипот.
♦Преземе широк спектар на издавање игли и совети ♦Луер заклучи фитинзи значи дека издавање игли и совети се цврсто се наоѓа и не ќе падне за време на издавање

Главните својства

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ZY10CCM

Избор на купувачот