.

.

1000PCS/МНОГУ Епоксидна Смола Статичен Миксер MA3.0-8S Бајонет Мешање Млазници за Duo Пакет Epoxies

1000PCS/МНОГУ Епоксидна Смола Статичен Миксер MA3.0-8S Бајонет Мешање Млазници за Duo Пакет Epoxies

DEN 7200.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


MA3.0-8 S Статичен Миксер со Бајонет Мешање Млазници за Duo Пакет Epoxies
Дизајниран за 50мл две-компонента кертриџ. се обезбеди целосна и темелно материјали за мешање за широк спектар на две компонента материјали,елементи во овие миксери се 180º спирален пресврти наизменични во или десно или лево-страна на ротација. Бајонет детали одговара на стандард 50мл касети.
Елементи : 8
ID : 3мм
OD : 4.6 mm
Вкупна Должина : 37mm
Излез : 0.8 mm
Јачина на звук : 0.17 ml
Задржување Метод : Бајонет
раздавам игли може да биде прикачена на миксер , но пратката не ги вклучуваат игла, pls љубезно ве молиме да забележите, ви благодарам многу .

Главните својства

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MA3.0-8S

Избор на купувачот