.

.

06 зајакот паун симпатична КАДИФЕН ВОЛНА МЕКИ СИВА ЧОКОЛАДО ЧОВЕК ЌЕБИЊА музички ноти текстилни да на за софа кревет ЌЕБЕ

06 зајакот паун симпатична КАДИФЕН ВОЛНА МЕКИ СИВА ЧОКОЛАДО ЧОВЕК ЌЕБИЊА музички ноти текстилни да на за софа

DEN 713.00 DEN 1320.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ТОЧНАТА ЌЕБЕ ГОЛЕМИНА е Како ВО ОДБРАНАТА слика ПОКАЖУВА За Даноци Ние Ќе Напишете Помалку од $18 за редоследот што го зеде од мојата продавница, па Не се Грижи За даноци обвинет од страна на вашиот СОПСТВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ работник, Ако Вашиот Сопствен Канцелариски Работник СЕПАК СЕКОГАШ ЌЕ Наплаќаат ДАНОЦИТЕ на вашиот пакет цел, Драги, не грижете се, Затоа што може да го ИСФРЛИ ДАЛЕКУ цел ДА се Обичај поштата што го зеде од мојата продавница, навистина не е важно, Само Оставете порака до мене и Дозволете ми да ЗНАМ ОВА ДАНОЦИ НЕСРЕЌА, тогаш јас може да се ослободи ЈА испратите вашата нарачка, ПОВТОРНО од страна на ДРУГО ПОСИГУРНО НЕ се НАПЛАЌА ДАНОЦИ превозот на пат кон вас. За Dear You Не Доби Почитувани, Ако не сте добиле наредба што го зеде од мојата продавница во мојот вети превозот дена, драги,не грижете се, Само Оставете порака до мене и Дозволете ми да ЗНАМ ОВОЈ ИЗГУБЕНИОТ ПАКЕТ ЦЕЛ НЕСРЕЌА, тогаш не може да се ослободи ЈА испратите вашата нарачка, ПОВТОРНО од страна на ДРУГО ПОСИГУРНО НЕ се ИЗГУБЕНИ превозот на пат кон вас. Со Почит Yaya КСУ
Драг Пријател,
Жал ми е да ви однапред.
Предизвика информации за насловот на мојот производ е доволно прецизни.
Можете да ги проверите деталите во следниве слики за ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА и БОЈА и МАТЕРИЈАЛ.
Слики кои покажуваат се земени во реалноста.
Благодарение толку многу за вашата љубезно разбирање.
Јас ќе направам се подобри во иднина.
Со Почит
Yaya КСУ

Главните својства

Големина:
See below for size descriptions
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Функција:
Анти-Pilling
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
Меки Меко Чувство
Техника:
Плетени
Тип:
Волна
Шема:
Печатени
Стил:
Twill
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тежина:
AS SHOWING
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
одделение:
Квалификуван
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
100% Памук
Употреба:
пикник

Избор на купувачот