.

.

Mryok Анти-Нула Замена на Леќи(Леќа Само) за Oakley Antix очила за сонце Eclipse Сива Photochromic

Mryok Анти-Нула Замена на Леќи(Леќа Само) за Oakley Antix очила за сонце Eclipse Сива Photochromic

DEN 1022.00 DEN 1111.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Mryok Анти-Нула Замена на Леќи за Oakley Antix очила за сонце Eclipse Сива Photochromic Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (1 Парче) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Сребрена Титаниум,Емералд Зелена,Плазма Виолетова,24 K Злато,Бронза Злато,Црна IR,Полноќно Сонце,Deep Blue,Длабоко Црвена боја,Кобалт се Зголеми Ниту еден Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, HD Јасно, HD Розова, Сиво Зелено, HD Жолта, Кафена Тебе Багра, Сива Тебе Багра,Сина Тебе Боја,HD Сина,Eclipse Сива Photochromic,Сива Photochromic 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Antix очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Eclipse Сива Photochromic Светлина Пренос : 20%-80% ги исполни Стандардите : ANSI Z80.3-2010, ISO 12312-1 : 2013, AS/NZS 1067 : 2003
***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 5-15 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против Дефект
ДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRYOK.
***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект. Било Каква Употреба На Oakley Трговски Марки Е Само За Да Се Опише Овие Производи. Oakley, Inc. Не Е Поврзан Со Нашата Продавница И Не Потврдува, Спонзор, Поддршка Или Се Дружат Со Нашите Производи.***
Премиум Бренд Припаѓа на Mryok ДОО.

Главните својства

Леќи Во Боја:
Eclipse Photochromic
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Број На Модел На:
Одговара за Antix
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Обложување:
HMC
Бренд Име:
Mryok
Пол:
Мажи
Одговара:
За Oakley Antix Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
Eclipse Сива Photochromic
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
Леќа Техника:
Обоени Огледало Обложени
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes

Избор на купувачот