.

.

CSWD1705 1m широк дрво шема хидрографски 50 метри квадратни хидрографски-филм-трансфер

CSWD1705 1m широк дрво шема хидрографски 50 метри квадратни хидрографски-филм-трансфер

DEN 5700.00 DEN 6000.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини,
Корисни совети. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни
повратните информации од клиентите во целиот свет. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени обрасци,
некои модели достапни само од нашата компанија. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот
член на кралското семејство шема на трети страни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да ни e-mail на вашиот простор, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот.

Главните својства

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Должина:
50M
Широк:
1m
Тежина:
5KG
Пакување големина:
110cm*25cm*20cm
is_customized:
Yes

Избор на купувачот