.

.

Бесплатен превозот 200strips на пластични боја тегли 3ml x6

Бесплатен превозот 200strips на пластични боја тегли 3ml x6

DEN 3984.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


пластични боја тенџере ленти
3ml x6 тегли
материјал : PE
димензии : должина 17.4 cm,Height1.6cm,дијаметар на усна 2,2 см, со дијаметар на дното 1.9 cm.
Може да се пополни на бои во неа.

Главните својства

Бренд Име:
DOOPLAKIDZ
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
прав сликарство

Избор на купувачот