.

.

Мажите Торба Воена Платно Гласник Торба Платно Човек Торба Кожа & Платно Воена Торба Човекот е Платно во Текот на Неговото Рамо

Мажите Торба Воена Платно Гласник Торба Платно Човек Торба Кожа & Платно Воена Торба Човекот е Платно во Текот

DEN 895.00 DEN 1242.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис на производот
Тип : Гласник торба/торба
Структура : Attachable џеб/патент џеб/телефон џеб
Модел БР. : Л-F8001
Specificaion : 11cm*18cm*30cm
Материјал : 20 OZ изми платно
linging : Висок степен на полиестер
Примена : за Патување/пешачење/sport/..
Совршен часовници колокација со торба
препорачуваме стоки

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Тврдост:
Тешко
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Augur
Број На Модел На:
BE001
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Платно
Декорација:
Крзно,Appliques
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
седло
Повод:
Разноврсна
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
is_customized:
Yes
боја:
Браун/војска зелена /црна
квалитет:
Висок квалитет
превозот:
24 часа freeshipping
одговараат за:
Патување/пешачење/пешачење/спорт
најдобар подарок за:
Денот на таткото
Стил:
Воена гласник торба
Пол:
мажите торба
Specificaion:
11cm*18cm*30cm
категорија:
Слободно време

Избор на купувачот