.

.

Квалитет на Секојдневен 2017 Бренд Чорапи Мажите Чорапи Дише Deodorize Чорапи Памук Момчето Бизнис Секојдневен Носат Чорапи

Квалитет на Секојдневен 2017 Бренд Чорапи Мажите Чорапи Дише Deodorize Чорапи Памук Момчето Бизнис Секојдневен

DEN 125.00 DEN 139.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. големина на нозете : 24-28cm(НИ 6-9,велика БРИТАНИЈА 7-9,ЕУ 38 2/3-43 4)
Внимание : ве молиме изберете боја кога ќе го поставите цел! Ви благодариме!
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе го провери вашиот
кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со
производ,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae happe
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.боја : иста боја во еден многу или повеќе бои, во еден многу
3.
За нас
Ние, АМЕ КОРПОРАЦИЈА, се специјализирани во облека поле за околу 30 години од 1983 година.

Главните својства

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
FA213
Бренд Име:
Shulammitelily
Sock Тип:
Атлетик

Избор на купувачот