.

.

Жените Дами Секси Чипка Врвот Чиста Остане До Бедрото Високи Чорапи Pantyhose 15

Жените Дами Секси Чипка Врвот Чиста Остане До Бедрото Високи Чорапи Pantyhose 15

DEN 45.00 DEN 54.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.

Главните својства

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Објектот Должина:
68-85cm
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
12

Избор на купувачот