.

.

10Pieces Чипка Applique Везени Venise Флорални Деколте Вратот и Јаката Чипка за Шиење Облека Материјал DIY Занает Материјали

10Pieces Чипка Applique Везени Venise Флорални Деколте Вратот и Јаката Чипка за Шиење Облека Материјал DIY Занает

DEN 401.00 DEN 422.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Функција : Чипка Закрпи Appliques .
Големина : за 20 X12cm на едно парче.
Количина : 10 Pcs(5 Парови).
Потекло : произведено во Кина .
двор
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија" "во мојата продавница, ви благодариме.

Главните својства

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
20X12cm
Број На Модел На:
TT537
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
AIWUJIA
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Полиестер,Чипка

Избор на купувачот