.

.

Трговија на големо--6 РОЛНИ (50 МЕТРИ/ROLL) X 4mm Половина Круг Рамен Грб Бисер Мушка Украси Во Бела, боја на слонова коска, Розова

Трговија на големо--6 РОЛНИ (50 МЕТРИ/ROLL) X 4mm Половина Круг Рамен Грб Бисер Мушка Украси Во Бела, боја на

DEN 6672.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Western Union се исто така добредојдени.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Прифаќаме само Зачувам .
Ако не сакате да се меша се допаѓа ова.4mm
Прибл. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние ќе го избере најдобриот превозот начин да брод за вас. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Размена само ако еден ќе купи од нас кои се сосема различни од нас, вие може да побарате промена за тоа.Овие трошоци се на купувачот одговорност.целосно 6 ролни по еден многу. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Точка бр : S-359 A,S-359 B
Пакување : OPP ВРЕЌА+Картонска Кутија.
Пратката ќе добиете е микс 2 бои, 3 ролни по една боја.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.Превозот Компании :
Ние ги користиме пратката од страна на "ЕМС", "ПРОЗОРЦИ","DHL","FEDEX" "ТНТ".
Ние само бесплатен превозот во некои земји :
(Велика БРИТАНИЈА, САД, Шпанија ,Франција, Нов зеланд, Австралија,Sigapore, Малезија, Канада,Кореја,Јапонија,Бразил, Данска, Норвешка,Финска, Шведска,Ирска,Унгарија,Швајцарија,Белгија,
Австрија, Фиџи, Холандија , Луксембург , Малта , Португалија, Швајцарија,Папуа Нова Гвинеја)
Во други земји, ве молиме контактирајте не директно.

Главните својства

боја:
бела, Розова, слонова коска
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Beaded
Ширина:
4mm
Број На Модел На:
VX12
Ткаенина Тип:
ABS Пластика
бисер мушка трим:
бисер лента
боја:
бела,боја на слонова коска ,розова
Прибл. 50 метри/roll:
4mm бисер мушка трим
Со:
Половина Круг Рамен Грб

Избор на купувачот