.

.

Сина Боја Африкански Чипка Ткаенина 2017 Везени Нигериската Laces Ткаенина Висок Квалитет На Француски Tulle Чипка Ткаенина Со Sequins 668

Сина Боја Африкански Чипка Ткаенина 2017 Везени Нигериската Laces Ткаенина Висок Квалитет На Француски Tulle

DEN 1966.00 DEN 2160.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


1 Piece : 5 метри
Контактното Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет
Минимална цел количество : 5yards за акции,100yards по боја за место цел.
Превозот : ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ТНТ/ФЕДЕКС
Производи
Плаќање :
Т/T,Wester Union,Money Gram се исто така прифатливо.
Имаме сите видови на африкански чипка акции достапни сега,ние ќе ви даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет,љубезно ве молиме испратете е-пошта до нас или контактирајте со нас во секое време.
Превозот :
ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ТНТ/ФЕДЕКС
Повратни информации
Вашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
kalume
Ширина:
51-52inch
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
668
Техника:
Извезена
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Повод:
партија ,свадба ,облека, одговараат на
is_customized:
Yes

Избор на купувачот