.

.

Црвено Гроздобер Кинески Кимоно Жените Долго Qipao Cheongsam Свадба Вечер фустан Cheongsam Кинески SuZhou Везови Долг Фустан

Црвено Гроздобер Кинески Кимоно Жените Долго Qipao Cheongsam Свадба Вечер фустан Cheongsam Кинески SuZhou Везови

DEN 6172.00 DEN 6566.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Плаќање :
· Ние го прифаќаме Зачувам метод на плаќање. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме
контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори
веднаш во рок од 12 часа.^ Детали
Треба да се остави ја вашата Висина, Тежина биста и половината Големина ве молиме , Тогаш Ние ќе знаат Која големина се Вклопуваат Најдобро !!
За нас :
· Ние сме во моментов се специјализирани во различни стил на носење. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме оставете ги 5 ѕвезди повратни информации.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Материјал:
Свила,Памук
Број На Модел На:
DF
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Име:
ZZB

Избор на купувачот