.

.

Природни Резба Коњ Јастреб Дрво Види Единствен Едноставен Мажите Кварц рачен часовник Нови Пристигнување 2018 Бамбус Часовници за Машки Часовник reloj

Природни Резба Коњ Јастреб Дрво Види Единствен Едноставен Мажите Кварц рачен часовник Нови Пристигнување 2018

DEN 700.00 DEN 999.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Ние ќе го провериме тоа за вас со шпедиција и обичаи. Ние accepet Виза, Мастеркард, Зачувам и така натаму.4 cm
Бендот Должина : Околу. Ние ќе го испрати во рок од 2-3 дневна (работни дена, не празник сезони) по уплатата се потврди со Aliexpress. Ако ви треба објектот итно, ве молиме да плати дополнителни трошоци за побрзо превозот метод. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
ПРЕВОЗОТ
1. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
Движење Тип : Кварц
Случај Материјали : Дрво
Бендот Материјал : Вистинска Кожа
Тока Тип : Pin Тока
Случај Дијаметар : Прибл.0 cm
Тежина : Околу.2 см
Бендот Ширина : Прибл.
Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.00 инчи)
Напомена : види е направен од природно Дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Број На Модел На:
W323601
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Бендот Должина:
24.5 cm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Избор на купувачот