.

.

Продажба Relojes бесплатен превозот за мажи Црно и Бело dial сребро хривнија класичен часовници мажите CHENXI CX-010A мажите целосна челик види

Продажба Relojes бесплатен превозот за мажи Црно и Бело dial сребро хривнија класичен часовници мажите CHENXI

DEN 480.00 DEN 871.68

Износ
Во форма достапна за нарачката


Продажба Relojes бесплатен превозот за мажи Црно и Бело dial сребро хривнија класичен часовници мажите CHENXI CX-010 A мажите целосна челик види Спецификации : Бренд : CHENXI Monverment : Кварц Движење, Полот : Мажите се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Види бенд должина Приближно : 20cm Види бенд Ширина Прибл : 20cm Види бенд Дебелина Приближно : 0.3 цм Види случај со дијаметар од Прибл : 3.95 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 3.4 cm Види случај Дебелина Години : 1.1 cm Тежина : 86g Пакет : Едноставен PVC Кеса

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Стил:
Се облекуваат
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бренд Име:
CHENXI
Број На Модел На:
CX-010A
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
20cm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
39.5 mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи

Избор на купувачот