.

.

Топла Продажба на Нови Везени Чипка Parasol Свадба Партија Декорација Чадор 4Colorsff

Топла Продажба на Нови Везени Чипка Parasol Свадба Партија Декорација Чадор 4Colorsff

DEN 169.00 DEN 208.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ве молиме да ни остават боја избор порака,или ние ќе ги испрати пурпурна како стандардно ,ви благодарам многу!
100% сосема нов и висок квалитет на Чипка parasol е мода и стилски декорации за свадба&прослават партија отворено фотографија и било кои други настани се Отвори дијаметар : околу 30cm/11.8" Вкупна должина : 25cm/9.84" Боја : Бела/Сина/Виолетова/Беж/Топла Розова Количина : 1 PC
Пакетот вклучува :
1 x Везени Чипка Parasol Чадор

Главните својства

Тип:
Чадори
Бренд Име:
THINKTHENDO
Број На Модел На:
TD5899
боја:
Бела/Розова/Сина/Виолетова/беж
Отворете Дијаметар:
околу 30cm/11.8
Се Справи Со Должина:
26cm/10.24

Избор на купувачот