.

.

1PC Бамбус Чај Лименки Тегли за Складирање Сад Бамбус кујна канистри Рачно Изработени Природни Бонбони Жита Кутија ELC 110

1PC Бамбус Чај Лименки Тегли за Складирање Сад Бамбус кујна канистри Рачно Изработени Природни Бонбони Жита Кутија

DEN 176.00 DEN 191.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Ви благодариме!
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да остават пораки. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.Ви благодариме за вашиот поддржува.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме за вашиот поддржува. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.

Главните својства

Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Материјал:
бамбус

Избор на купувачот