.

.

19mm Carburetor за Хонда DIO50 AF18 AF27 AF28 ZX34 35 ДОВЕДЕ 90 SA50 SK50 SYM DD50

19mm Carburetor за Хонда DIO50 AF18 AF27 AF28 ZX34 35 ДОВЕДЕ 90 SA50 SK50 SYM DD50

DEN 1295.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

19mm Carburetor за Хонда DIO50 AF18 AF27 AF28 ZX34 35 ДОВЕДЕ 90 SA50 SK50 SYM DD50
Производи, како што се Слика дијаметар 19mm Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

Главните својства

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
600g
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
15cm
Специјални Функции:
Carburetor
Објектот Ширина:
15cm
Име На Модел:
дио
Тип На Објект:
Carburetor
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Објектот Висина:
15cm

Избор на купувачот