.

.

30Pcs 0.5 Modulus 8 Заби Пластични Опрема Пси за 2mm Играчка Автомобил Моторни Окно

30Pcs 0.5 Modulus 8 Заби Пластични Опрема Пси за 2mm Играчка Автомобил Моторни Окно

DEN 47.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние гарантираме стил е ист како што е прикажано во слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
2.5;Вкупно Кол : 5mm/0.08"
Материјал : Пластика;Боја : Бела
Тежина : 3g;Пакет Содржина : 30 Компјутери x Пластични Опрема
Ова е пластична опрема изградба на свој менувачот со кориснички cid.
Вратилото на моторот со дијаметар е 2mm. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Тоа може да биде поврзан со Моторни оска дијаметар 2. ви благодариме за вашето разбирање.
Надворешниот опрема дијаметар е 5мм со 8 заби.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.2";за Вратило Кол : 2mm/0. Најдобар начин е директно онлајн плаќање.5 Modulus 8 Заби Пластични Опрема Пси за 2mm Играчка Автомобил Моторни Shaft Product Име : Пластични Опрема;Тип на : слободен Опрема;Одговара за : за DIY Играчки Мотор Менувачот Окно
Заби : 8;Modulus : 0.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Главните својства

Материјал:
Пластични
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Број На Модел На:
2mm
Обработка:
Hobbing

Избор на купувачот