.

.

10pcs Виножито Симпатична Уникатен Lapel Pin Шарени Круг Метал Обичај Значка Тешко Глеѓ Геј LES Лезбејка Иглички и Brooch 19mm

10pcs Виножито Симпатична Уникатен Lapel Pin Шарени Круг Метал Обичај Значка Тешко Глеѓ Геј LES Лезбејка Иглички

DEN 1103.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката., кои барање за дополнителни трошоци. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . Топло совети : 1. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ви благодариме : )
. Можете да ги пратите на вашите производи тука : www. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help.БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас организира производство, ви благодариме!
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн.

Главните својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Пол:
Унисекс
Брошеви Тип:
Иглички
Број На Модел На:
H085
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HigoRio
Стил:
Класичен
Големина:
19mm

Избор на купувачот