.

.

Бела јасно кристал принцезата круна жена brooch pin позлатен сребрен за свадба,партија

Бела јасно кристал принцезата круна жена brooch pin позлатен сребрен за свадба,партија

DEN 12912.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Врз основа на искусни работна сила, високи производство способност и ефикасно управување со персоналот, Гуангжу jotome Co. П : Што добив е различна од слика,како можам да направам?
А : Најмногу,на нашата големина, тоа е нормално,ве молиме потврдете го со големина saler пред цел,ако се себе идеја големина,ве молиме да се направи договор со нас,
Б : Ако ние испрати големина различно пред тоа,ве молиме контактирајте со продажба наскоро,ние ќе забелешка дизајни,ќе ја објавите точна големина за вас, или ви испрати gether со следна цел
5. П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од DHL,FEDEX,и тоа трае околу 3-5 дена пристигне
2. Ние ќе биде многу ценет доколку постои каква било шанса за нас да се соработува со вас. ќе биде sended до вас преку е-пошта по ваша нареди е транспортирана
Компанијата Информации
Гуангжу Jotome Co.
ДЕТАЛЕН ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
Специфицирате било cifications cifications
1) Високо квалитетен материјал
2) за Добар Изглед и добро допирање
3) Модерен стил
Големина на : било која големина е достапна
-Логоа : според клиентите дизајн
-Нарачана дизајни се прифатливи
-Логото да се прикажува овде е само за референца
-
ПАКУВАЊЕ И ИНСПЕКЦИЈА :
1. се занимава и со развој, производство и трговија на rhinestones, кристал кроења, кристал синџири, кристал панделки, токи, брошеви, чевли додатоци, торба украси и топла-го поправи кристал ленти за Облека, Торби, Веѓата бендови, Подароци и Накит.

Главните својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
jotome
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
RA046XZ
Пол:
Жените
боја:
Сребро.
Големина:
55*45mm
Обликот:
круна
Декорација:
Кристал
Употреба:
подароци, партија,chunly ѓердан
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
модерен
клучен збор:
кристал брошеви

Избор на купувачот