.

.

9 7/8x10 1/2-F Брод Мотор Алуминиум Пропелер за Јамаха 20HP 25HP 30HP Outboard Motors 664-45945-00-ЕЛ 9 7/8 x 10 1/2 F

9 7/8x10 1/2-F Брод Мотор Алуминиум Пропелер за Јамаха 20HP 25HP 30HP Outboard Motors 664-45945-00-ЕЛ 9 7/8 x

DEN 3759.00 DEN 4271.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес ,како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket,која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија . Апликации :
Одговара на Јамаха 20hp 25hp и 30hp Outboards
– 20hp 1996 & Понов
– 25hp 1980 & Понов
– 25hp (4 мозочен удар) 2001 & Понов
– 30hp (4 мозочен удар) 2001 & Понов
– 30hp 1979 & Понов
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Главните својства

Капацитет На Моторот:
1 - 2L
Вид На Гориво:
Бензин
Цилиндри:
1
Димензии (L x W x H) (mm):
9 7/8 x 10 1/2 F
Бренд Име:
LANZIXUAN
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard
моторот:
2 мозочен Удар

Избор на купувачот