.

.

OOTDTY Гроздобер Мечка Антички Стил Мини Archaize Padlocks Клуч за Брава Со клуч За Чанта/Мал Багаж/Мали Занаетчиски Производи/Toy/Кутија

OOTDTY Гроздобер Мечка Антички Стил Мини Archaize Padlocks Клуч за Брава Со клуч За Чанта/Мал Багаж/Мали Занаетчиски

DEN 74.00 DEN 96.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја : Сребрена/ Зелена античките издржам/Бронза Секој катанец доаѓа со 1 копче Мал катанец за чанта/мал багаж/мали занаетчиски производи/toy/мала кутија..итн. Големина : 3*4.5 cm/1.18"*1.77" Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : (Нема мало пакет) 1pc Заклучување копче 1pc

Главните својства

Големина:
3*4.5cm
Број На Модел На:
9A00141
Бренд Име:
OOTDTY
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец

Избор на купувачот