.

.

Мажите Црна Латекс Гума Боксери Панталони За Мажи Gummi 0.4 mm Плус Големина Топла Продажба S-XXXL Прилагодите услуга

Мажите Црна Латекс Гума Боксери Панталони За Мажи Gummi 0.4 mm Плус Големина Топла Продажба S-XXXL Прилагодите

DEN 3029.00 DEN 3188.16

Износ
Во форма достапна за нарачката


-MOQ е 1pc за секој објект, олово време е во 12days. Сите предмети се да се направи, како 95% слична како на слика; треба да блесне со себе.
Никогаш не ја собори сува, суво чистење или железо вашата облека.
-Сите големини се на располагање. Прилагодувањето е многу добредојдена.
Добредојде
-Имаме 5 години искуство во правење на латекс производ. Имаме ОК тим за тестирање на производи се функционирање.
2) цена на нашата веб-страница е иста за големина XS, S, M, L, XL, дебелината е 0,4 mm .
Превозот Време : Околу 3-10 Работни дена (освен CPAM и e Packet, овие две ќе треба повеќе пати.
-Носителите е тежина треба да биде помала од 150kg. Вие исто така може сакаат да носат еден пар на светлината памучни ракавици за да се избегне било каква штета
Кога се справувате со латекс со голи раце бидете сигурни дека тие се чисти пред да дојдат во контакт со вашата облека.
За Боја : Можете да изберете вашата омилена боја од нашите боја шема,вклучувајќи ја и главната боја и трим боја.
Гума лесно можат да бидат означени или искинати со ноктите ако прекумерна сила се користи при влечење на вашата облека.8 mm и 1mm се исто така достапни).
-Не го користете за перење во прав и кајгана за перење.
Чистење
Може да ги гума облека во чиста, млака вода. Јас не може да биде одговорен за предмети изгубени во превозот. Избегнувајте влажни услови на чување. Јас сум подготвен да се комбинираат на превозот и понуди за осигурување на купувачите трошок, тоа е обично само за $1-$5. Western Union
Испорака
Примање на време=Обработка на Време + Превозот Време
Обработка на Време : Околу 6-12 Работни дена по потврдена нарачка.
Можеби Ќе Сакате :
До 2015 Нова Мода Црна Латекс Гума Боксери Панталони За Мажи Gummi 0.
(1) Лесно прашина внатрешноста на облека со talc пред ставање на, бидејќи скитници talc и прашина е многу видливи против гума.
Политика На Враќање
1. Нанесете тенок слој во внатрешноста на облека и вашата кожа, ако е потребно.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Zlatameer
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Број На Модел На:
LPM018
Материјал:
100% природен латекс
боја:
Црна
Дебелина:
0.4 mm
Снабдување Тип:
OEM Услуга
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
Тип:
Секси
Пораст Тип:
Класичен
Функција:
лесна
Направени:
Залепени со рачно изработени
Големина:
кориснички плус големина

Избор на купувачот