.

.

Црвено Клупа Сценографијата DIY Дигитално Сликање Со Броеви Модерна Ѕид Уметност Платно Сликарство Уникатен Подарок Дома Декор 40x50cm

Црвено Клупа Сценографијата DIY Дигитално Сликање Со Броеви Модерна Ѕид Уметност Платно Сликарство Уникатен Подарок

DEN 286.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ако купувате празни сликарство, тоа треба да биде обоен со вас, тоа е многу едноставна
Сликата пигмент е со висок квалитет и висока светлина
И најважно е масло пигмент мора да биде здрав, наше подобро!
Овие се сите вие ќе добиете во една цел, да се забавуваат со нив!

Главните својства

боја:
DIY Празно Сликарство, Добро насликани од нас
Големина(cm):
40X50 без рамка
Стил:
Апстракт
Број На Модел На:
X484
Рамка:
No
Предмети:
Пејзаж
Боја Тип:
Пропилен
Комбинација:
едно парче
Материјал:
Платно

Избор на купувачот