.

.

2018 Нови Свила Блуза Жените Блузи Модата, Домот, O-вратот Три Квартал Ракав Цврст Кошула Жените Блузи Секојдневен Blusas Femininas

2018 Нови Свила Блуза Жените Блузи Модата, Домот, O-вратот Три Квартал Ракав Цврст Кошула Жените Блузи Секојдневен

DEN 528.00 DEN 1034.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако ние веќе се испраќаат надвор, ние не ќе ја прифати вашата модификација. Не се избере фустан и врз основа на лични носи преференции или навики. Ако сакате да се промени на адресата, големина или боја, ве молиме да ни ме пред ние испорака.Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. Ако не оставете боја или големина за нас, ние ќе брод што случајно Ако не сте задоволни со предмети, можете да се вратите назад за refune или размена на тоа. Внимание : ве Молиме користете вашиот полно име на ред, ако не, купувачот е одговорен за сите понатамошни проблеми. Испорака Детали за : Предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работен ден по уплатата примена (aliexpress ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе оставете порака за вас во времето,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae се случи. Големината на табелата го покажува надвор параметри на овој фустан ве Молиме овозможи 2-3cm грешка, бидејќи на прирачник за мерење
Повратни информации Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават postivefeedback и да го оценувате деталите на трансакцијата со "Совршен 5 ѕвезди". Ве молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот фустан.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
ZY59
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Бренд Име:
VGVFHZY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Облека Должина:
Редовни

Избор на купувачот