.

.

Свила Chiffon Кошула 3640A Чиста Свила Блузи Жените Кошули Канцеларијата Дама Кошули Година Нови Пролет и Лето

Свила Chiffon Кошула 3640A Чиста Свила Блузи Жените Кошули Канцеларијата Дама Кошули Година Нови Пролет

DEN 3196.00 DEN 3551.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


4) Ние не мало / трговија на Големо / OEM бизнис,за акции објект со MOQ 1,па дури и за ОЕМ објект,ќе бидат со низок MOQ како што може да.80" XXL 41 cm / 16.62" L 39 cm / 15.43" 61 см / 24.
LINGLONG е професионална производител на свила за повеќе од 20 години.23" M 38 cm / 14.
5) Ние имаме строга контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди добар квалитет свила производи за клиенти. : Пакување : Секој во една polybag Шема : Печатење Снабдување Тип : Во парк Вовед :
Рамо Ширина
(cm/инчи)
Бистата Линија
(cm/инчи)
Должина На Ракав
(cm/инчи)
Половината Линија
(cm/инчи)
Маица Должина
(cm/инчи) XS - - - - - S 37 см / 14.
Имаме повеќе потенцијал од што се очекуваше,па имаме comfidence да се создаде светла иднина со нашите win-win соработка!!!
. Колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете.
2/ трговија на Големо : сите Ние имаме прикажани свила ткаенини на залиха,испорака во 24hrs. Укината складирање наместо да виси.
3/ Капка превозот : Ние поддршка пад на превозот,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Како да го препознаеме вистинскиот свила и лажни?
Земете мало парче од ткаенина(или конец),изгори,вистински свила ќе мирисаат на косата,и nip тоа,свила веднаш ќе одат во прав;Додека лажни ќе мириса како пластика,и се формира тешко грутка.
- Избегнувајте контакт со груба површина.02" XL 40 cm / 15.62" 86 см / 33.
- Во текот на летото,светлината свила е толку дише да го задржи телото надвор од топлина мозочен удар,ќе ви се љубовта нема втората може да го замени.
Почитувани Клиенти :
Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница!
Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас!
Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации :
OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени!
1/ Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
WFSH162116
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Формално
Декорација:
Лак
Ткаенина Тип:
Chiffon
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенини:
100% Свила
Функција:
Мека,Дише,Светлина
Стил:
Моден

Избор на купувачот