.

.

Среќен Градот 320/600Pcs најголемиот Дел Тули Блокови DIY Креативни Тули Автомобили Играчки со Налепница Едукативни Играчки Градење на Цигли

Среќен Градот 320/600Pcs најголемиот Дел Тули Блокови DIY Креативни Тули Автомобили Играчки со Налепница Едукативни

DEN 688.00 DEN 1128.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Сите плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена, во спротивно ќе резултира со неплатени reminder (потсетник). Наплата или замена барање е достапна во рок од 2 недели бидејќи за да се добие објект. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат.
Русија
2.30%
Австралија,Нов Зеланд
24. Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 поен, 2point ниска НСД или да се отвори било која спорови на Али, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Вашето име аукција број и причина за враќање се потребни на пакетот. Превозот, манипулативните и осигурување надоместоци се неповратни.90%
Западна Европа
3.
Регионот
Време на испорака(дена)
workdays
6-12
10-16
17-22
23-28
29-70
>70
САД,Канада
Го оценувате
(Предмети пристигна)
4. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или во лет. Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Предмети вратени без RMA (Враќање Материјал Овластување) број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Ве молиме repack објектот внимателно.
Врати/замена политика :
1. Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучени во цената ќе ја платат и за нас.

Главните својства

Тип:
Блокови
Бренд Име:
UTOMY
Пластични Тип:
ABS
Бар-кодот:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
LGWA612-3
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Предупредување:
без оригинални сандак
Пакет:
без оригинални сандак
Бои:
брод од случајни бои
Материјал:
abs пластика
Стилови:
Само Заклучување Тули со автомобил поставува
Пакување:
320/600pcs за избере

Избор на купувачот