.

.

Мушка се Движат Низ Дрвени тобоганот Мушка Лавиринт се Движи Околу Бисер Цртан филм Дрвени

Мушка се Движат Низ Дрвени тобоганот Мушка Лавиринт се Движи Околу Бисер Цртан филм Дрвени

DEN 815.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


[производ големина] : 22.5*16.5*18.5 cm
[производ тежина] : 0.5 КГ
[производ материјал] : високо-одделение дрво, заштита на животната средина вода-базирани боја
Опис на производот :

Главните својства

Тип:
Блокови
Класификација:
Монтажа
Пол:
Унисекс
Предупредување:
1pcs
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Дрво
Дрво Блок Тип:
градежни блокови
Број На Модел На:
OY-263
Текстурата на материјалот:
Дрвени
Спецификации:
22.5*16.5*18.5 cm
Пакување метод:
Подарок кутија

Избор на купувачот