.

.

MTELE Бренд LED Светло До комплет За Trevi Фонтана Модел Архитектура Серија Компатибилен со Лего 21020

MTELE Бренд LED Светло До комплет За Trevi Фонтана Модел Архитектура Серија Компатибилен со Лего 21020

DEN 758.00 DEN 1011.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Внимание : ве Молиме да ни овозможи со breif адреса која е пократок од 70 знаци, ви благодарам за вашата соработка!
Да се погледне за повеќе играчки, ве молиме кликнете на сликата погоре ~~~
Led напојува преку USB,Лесно да го инсталирате
Забелешка : овој оглас вклучуваат само светлина комплет за Изградба на Блокови
1. Ние ќе испрати пакет рок од 3 работни дена по вашата исплата е comfirmed.
2. Кина Пост Воздух mail земе за 15-60 работни дена,не ажурирање информации по lelf Кина.
Ако ви треба овој производ ungently ,pls изберете го Изразат испорака линија( DHL/EMS/ФЕДЕКС-јас E )
3.Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Почитувани купувачот,ви Благодариме за купувањето!
1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 сарс .
2.Кога имате проблем,ве молиме да не hesitae да контактирате со нас за да добиете решение .Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Главните својства

Бренд Име:
MTELE
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Јаде
Број На Модел На:
LLK10
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокови

Избор на купувачот