.

.

SC: Голема архитектури - Сиднеј Операта 1089 Дијамант Микро Нано Градежни Блокови Акција Фигура момче & девојка подароци

SC: Голема архитектури - Сиднеј Операта 1089 Дијамант Микро Нано Градежни Блокови Акција Фигура момче & девојка

DEN 326.00 DEN 326.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Нарачката до 40 ќе брод преку DHL. Бесплатни DHL област, како листа.
SC Блокови : Учење со правење! 1. Материјал : ABS еко-пријателски пластика. 2. Пакување : со и без оригинални мало поле.
со кутија содржи : оригиналната боја на кутијата + настава хартија + блокови
не кутија содржи : настава хартија + блокови
3. Супер цена за промет на големо, ве молиме контактирајте . 4. Бесплатен Превозот
Топла играчка на овој сет :
други играчки на овој сет :

Главните својства

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
> 8 години
Класификација:
Монтажа
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокови

Избор на купувачот