.

.

Дрво Montessori Matematica Знаење Montessori блокови, Дрвени Материјали за Учење Форма на Играчки за бебе деца Образовни играчка

Дрво Montessori Matematica Знаење Montessori блокови, Дрвени Материјали за Учење Форма на Играчки за бебе деца

DEN 442.00 DEN 679.68

Износ
Во форма достапна за нарачката


Дрво Montessori Matematica Знаење Montessori блокови, Дрвени Материјали за Учење Форма на Играчки за бебе деца Образовни играчка
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Тип:
Блокови
Класификација:
Монтажа
Пол:
Унисекс
Предупредување:
no
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
HZFZ
Материјал:
Дрво
Дрво Блок Тип:
Геометриски Монтажа Блокови
Број На Модел На:
блок 199
Производителите:
Фабриката directdrop продажба
Објектот:
montessori образовни играчка блокови
боја:
сино, црвено жолта зелена боја
Bandai:
oyuncak giocattolo jouet lelu zabawka speelbal Spielzeug leksak
Пол:
децата бебе момче девојка деца menino пријатели kindred
сертификација:
CE 3C
Име:
oyuncak araba
Материјал:
дрвени играчки
Ефект:
хоби мозаик
ОСВЕТЛУВААТ:
bunchems

Избор на купувачот