.

.

Средовечни Кинески туника одговараат на човекот јакна мажите палто Долг ракав палта mens Танг одговараат на Кинески стил стојат јака есен пролет

Средовечни Кинески туника одговараат на човекот јакна мажите палто Долг ракав палта mens Танг одговараат на Кинески

DEN 2839.00 DEN 3120.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 47 112 70 M 48 72 116 L 50 120 74 XL 51 124 76 2 XL 53 128 78 3 XL 54 132 80 (CM) Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
C297
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Стил:
Англија Стил

Избор на купувачот