.

.

5pcs 85mm x 52mm Црвено Јасно Правоаголник Вертикална Канцеларија Лизгајте го Држачот на

5pcs 85mm x 52mm Црвено Јасно Правоаголник Вертикална Канцеларија Лизгајте го Држачот на

DEN 410.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производ Работа Држачот на Главен Материјал Тешко Пластични Главната Боја Црвена, Јасно Стил Вертикална Носителот Димензии 9.5 x 7cm / 3.7" x 2.75"( L*W ) Одговара Картичка Големина 8.5 x 5.2 cm / 3.3" x 2"( L*W )

Главните својства

Бренд Име:
oze19921102
Големина:
85mm x 52mm

Избор на купувачот